Štátna dotácia na tepelné čerpadlá

Dlho očakávaná dotácia na tepelné čerpadlá je tu. Môžete ušetriť až 3700 EUR.
SIEA zverejnila podmienky získania dotácie na tepelné čerpadlo v rodinných a bytových domoch. Dotáciu môžete získať aj na certifikované tepelné čerpadlá Mitsubishi Electric. Jednou z dôležitých podmienok na získanie dotácie je montáž tepelného čerpadla certifikovanou spoločnosťou akou je KLIMATECH s.r.o. Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií.
Klimatizácia, ktorá vás vidí

Klimatizácia, ktorá vás vidí


Prenájom klimatizačných zariadení

Spoločnosť KLIMATECH s.r.o. ponúka na prenájom mobilnú klimatizáciu. Klimatizácie je určená prioritne na spoločenské akcie v párty stanoch, alebo veľkokapacitných stanoch. K dispozícii na prenájom sú klimatizácie od výkonu 2kw do výkonu 20 kW. Klimatizácie je určená na chladenie aj vykurovanie stanov. Nedovoľte aby ste mali v stane horúco. Bližšie informácie nájdete tu.
Klimatizácia na leto aj na zimu

Využite naplno všetky možnosti modernej klimatizácie. Z technického hľadiska je to tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. V lete domov účinne vychladíte a v zime efektívne vykúrite. A to všetko za cenu jedného zariadenia. Ako pridanú hodnotu využijete účinnú filtráciu vzduchu, ktorá odstráni 99% všetkých vírusov v miestnosti s plochou 25 m2 za 65 minút a za 115 minút zredukuje množstvo baktérií o 99%. Tak isto môžete využiť možnosť odvlhčovať, alebo prevetrávať. Bližšie informácie nájdete tu.Tepelné čerpadlá do každého domu

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric Vám zabezpečia tepelnú pohodu počas celého roku. Tepelné čerpadlá Mitsubishi Electric sú najefektívnejšie vo svojej triede. Nebojte sa nových riešení a využite tepelné čerpadlo v letných mesiacoch aj na chladenie. Mitsubishi Electric ZUBADAN a POWER INVETER spolu s vnútornou kompaktnou jednotkou ECODAN sú k dispozícii s výkonom 4,1 kW až 16 kW. Nové riešenie MR.SLIM+ ponúka riešenie pri ktorom môžete v jednom momente chladiť aj kúriť. Bližšie informácie nájdete tu.Efektívne vetrajte a ušetríte

Mitsubishi Electric už v roku 1973 uviedol na trh rekuperačnú jednotku LOSSNAY s doskovým výmenníkom. Dnes je to už viac ako 40 rokov skúseností s výrobou a uplatnením vzduchotechnických jednotiek LOSSNAY na trhu. Patentovaný doskový výmenník zabezpečí efektívnu rekuperáciu tepla, udrží prirodzenú vlhkosť a zároveň šetrí vaše peniaze za vykurovanie. Vetracia jednotka LOSSNAY s rekuperátorom môže byť ovládaná aj cez snímač CO2. Zariadenie je vhodné aj do nízkoenergetických stavieb. Bližšie informácie nájdete tu.