Výroba

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov. .

Jedným z podporných oddelení je ”stredisko výroba”.

Je zameraná na zákazkovú kusovú a malosériovú produkciu prvkov vzduchotechnických rozvodov, potrubí a tvarových komponentov, atypických častí, príslušenstva klimatizačných zariadení, rozvodných boxov, kovových konštrukcií a rôznych zákazníckych výrobkov a dielov z oceľového, nerezového, hliníkového a povrchovo upraveného plechu. 

V roku 2009 boli staršie, overené výrobné zariadenia doplnené o moderné CNC technológie vysekávania a ohýbania od firmy Trumpf, v roku 2010 o automatickú linku na výrobu rovných potrubí od firmy Firmac, technológiu rezania plazmou a špecializované stroje a zariadenia na výrobu vzt. komponentov od firmy Spiro, čím sa rozšírili výrobné možnosti, zvýšila efektivita výrobného procesu a vzrástla kvalita výrobkov.

Na základe bohatých skúseností dokážeme pre zákazníka zabezpečiť technické a technologické poradenstvo, vypracovanie návrhu technického riešenia, spracovanie výrobnej dokumentácie, konštrukčné úpravy, výrobu a kompletné dodávky nielen vzt. systémov ale i iných výrobkov z plechu.

V prípade požiadaviek na špeciálne technológie spolupracujeme s partnermi, prostredníctvom ktorých tieto požiadavky dokážeme splniť. Ide napríklad o pálenie laserom, trieskové obrábanie, povrchové úpravy – komaxit, žiarový zinok, galvanické pokovovanie.

Naším cieľom je kvalita, flexibilita, krátke dodacie termíny a prijateľná cena. Odmenou je spokojnosť zákazníka.

                                            Sídlo spoločnosti Klimatech, s.r.o               Výroba - Klimatech s.r.o.